O nás

Ahoj, zdraví ťa Veselý čaj!

Kto sme?

 Sme Veselá rodinka, ktorá si na čajoch vždy dosť fičala. Ráno ho pijeme na skvelý štart do dňa, večer pre lepší spánok. V lete ako ľadový, v zime zase horúci. Snahou o zdravší životný štýl a vyberaním si kvalitných výrobkov sa zmenilo aj naše vnímanie toho, ČO pijeme. Naše nároky na výber čajov a ich kvalitu rástli. Preto sme presedlali aj na čaje sypané a nemohli sme urobiť lepšie :). Keď sme objavili čaro sypaných čajov, prišiel nápad priniesť sypaný čaj viac medzi ľudí. Sypané čaje nemajú byť určené len pre ortodoxných čajičkárov. Mali by byť súčasťou každého z nás. Každého, kto si potrpí na kvalitné potraviny, výnimočnú chuť a objavovanie nových vecí.

 Čím sa náš Veselý čaj líši od tých ostatných? Sú to jedinečné, starostlivo vybrané zmesi zelených a čiernych čajov, ovocia, zeleniny, byliniek a ingrediencií, ktoré by ste bežne v čajoch nečakali. Ich kombináciou vznikli fantastické chute a čajíky, ktoré sú veľmi prospešné pre naše zdravie. Veríme, že ich pitie prinesie nezabudnuteľný zážitok nielen tebe, ale aj tým, ktorým Veselý čaj s láskou daruješ. Hovorí sa, že veselí a šťastní ľudia majú krajší život, a preto sme stvorili Veselý Čaj. Veríme, že ti jeho pitie zlepší náladu, obohatí telo a poteší ducha. 

IMG_4729

Zloženie, materiály a ponuka Veselých čajov 

Ingrediencie našich sypaných čajov pochádzajú od overených dodávateľov. Snažíme sa, aby boli s certifikovaným BIO pôvodom a pri ich pestovaní kládli dôraz na ekológiu, minimalizovanie pesticídov a obnoviteľnosť. Nakoľko sú naše zmesi naozaj rôznorodé, nájdete v nich napríklad mätu z Maroka, ananás z Kuby, levanduľu zo Španielska, ale aj kamilku zo Slovenska.  

Naše eko srdiečko však zamakalo aj na použitých materiáloch, akými sú sklo, papier a plech. Snažíme sa minimalizovať plasty a volíme také balenia, ktoré nezaťažujú prírodu a zároveň spĺňajú prísne hygienické požiadavky.  

Naše štandardné balenia sú v papierových dózach. K nim ponúkame „refill“ variant v papierových vrecúškach, ktorými si môžete dózu znova naplniť a minimalizovať tak odpad v našej prírode. V ponuke máme aj balenie v skle, taktiež s možnosťou refill-u.  

Pripravili sme si pre teba aj darčekové balenia, limitované edície, čajové sety a príslušenstvo na prípravu čaju. Mysleli sme aj na tých pohodlnejších, a preto niektoré naše sypané čaje ponúkame aj v pyramídkach. V kvalite nerobíme kompromisy, nájdete v nich rovnako kvalitný sypaný čaj, len poletujúci v egyptskej pyramíde :D.

 IMG_5291

Prečo sme Veselý Čaj aj Big Tea Company?

Smiech a dobrá nálada robí náš život lepším. Chceme ti priniesť do života nielen úžasné čajovanie, ale tiež zábavu a radosť, ktorú pocítiš už pri prvom dúšku. Zo zlej nálady ti chceme vykúzliť dobrú, a z tej dobrej jednoducho ešte lepšiu! 

 Veríme, že aj z malej slovenskej firmičky môže vyrásť veľká spoločnosť, ktorá bude šíriť dobré meno našej krajiny, prinášať produkty svetovej kvality a podieľať sa na ochrane planéty. 

Veľa radosti, veselosti a zážitkov pri šálke nášho čaju ti želajú 

Mary & Pali Veselý

 

Tovar.sk - porovnanie cien Pricemania.sk – Porovnanie cien

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie