O nás

Ahoj, zdraví ťa Veselý čaj!

Kto sme?

 Sme Veselá rodinka, ktorá si na čajoch vždy dosť fičala. Ráno ho pijeme na skvelý štart do dňa, večer pre lepší spánok. V lete ako ľadový, v zime zase horúci. Snahou o zdravší životný štýl a vyberaním si kvalitných výrobkov sa zmenilo aj naše vnímanie toho, ČO pijeme. Naše nároky na výber čajov a ich kvalitu rástli. Preto sme presedlali aj na čaje sypané a nemohli sme urobiť lepšie :). Keď sme objavili čaro sypaných čajov, prišiel nápad priniesť sypaný čaj viac medzi ľudí. Sypané čaje nemajú byť určené len pre ortodoxných čajičkárov. Mali by byť súčasťou každého z nás. Každého, kto si potrpí na kvalitné potraviny, výnimočnú chuť a objavovanie nových vecí.

 Čím sa náš Veselý čaj líši od tých ostatných? Sú to jedinečné, starostlivo vybrané zmesi zelených a čiernych čajov, ovocia, zeleniny, byliniek a ingrediencií, ktoré by ste bežne v čajoch nečakali. Ich kombináciou vznikli fantastické chute a čajíky, ktoré sú veľmi prospešné pre naše zdravie. Veríme, že ich pitie prinesie nezabudnuteľný zážitok nielen tebe, ale aj tým, ktorým Veselý čaj s láskou daruješ. Hovorí sa, že veselí a šťastní ľudia majú krajší život, a preto sme stvorili Veselý Čaj. Veríme, že ti jeho pitie zlepší náladu, obohatí telo a poteší ducha. 

IMG_4729

Zloženie, materiály a ponuka Veselých čajov 

Ingrediencie našich sypaných čajov pochádzajú od overených dodávateľov. Snažíme sa, aby boli s certifikovaným BIO pôvodom a pri ich pestovaní kládli dôraz na ekológiu, minimalizovanie pesticídov a obnoviteľnosť. Nakoľko sú naše zmesi naozaj rôznorodé, nájdete v nich napríklad mätu z Maroka, ananás z Kuby, levanduľu zo Španielska, ale aj kamilku zo Slovenska.  

Naše eko srdiečko však zamakalo aj na použitých materiáloch, akými sú sklo, papier a plech. Snažíme sa minimalizovať plasty a volíme také balenia, ktoré nezaťažujú prírodu a zároveň spĺňajú prísne hygienické požiadavky.  

Naše štandardné balenia sú v papierových dózach. K nim ponúkame „refill“ variant v papierových vrecúškach, ktorými si môžete dózu znova naplniť a minimalizovať tak odpad v našej prírode. V ponuke máme aj balenie v skle, taktiež s možnosťou refill-u.  

Pripravili sme si pre teba aj darčekové balenia, limitované edície, čajové sety a príslušenstvo na prípravu čaju. Mysleli sme aj na tých pohodlnejších, a preto niektoré naše sypané čaje ponúkame aj v pyramídkach. V kvalite nerobíme kompromisy, nájdete v nich rovnako kvalitný sypaný čaj, len poletujúci v egyptskej pyramíde :D.

 IMG_5291

Prečo sme Veselý Čaj aj Big Tea Company?

Smiech a dobrá nálada robí náš život lepším. Chceme ti priniesť do života nielen úžasné čajovanie, ale tiež zábavu a radosť, ktorú pocítiš už pri prvom dúšku. Zo zlej nálady ti chceme vykúzliť dobrú, a z tej dobrej jednoducho ešte lepšiu! 

 Veríme, že aj z malej slovenskej firmičky môže vyrásť veľká spoločnosť, ktorá bude šíriť dobré meno našej krajiny, prinášať produkty svetovej kvality a podieľať sa na ochrane planéty. 

Veľa radosti, veselosti a zážitkov pri šálke nášho čaju ti želajú 

Mary & Pali Veselý

 

Tovar.sk - porovnanie cien Pricemania.sk – Porovnanie cien