Tajomstvo Ajurvédy

Neohodnotené
Značka: Veselý čaj
€14,90
Skladom (>10 ks)

Bonboniérou nič nepokazíš, ale čajom prekvapíš. Set Tajomstvo Ajurvédy je ideálny darček plný zdravia

Detailné informácie

Podrobný popis

Veríme, že darovať darček je minimálne taká istá radosť, ako darčeky dostávať. Môžeš to vsadiť na osvedčenú bonboniéru, kávu z benzinky, alebo sa hecneš a kúpiš najnovší model veselých ponožiek.

Stvorili sme lepší darček. Je malý, nepraktický, čaju tam je menej ako prírodného snehu v Tatrách a ešte sa ti môže pri prenášaní rozbiť. Ale je to originál. Prekvapenie, ktoré zaujme a poteší viackrát. Prvýkrát, keď ho dostaneš a druhýkrát, keď ochutnáš ten fantastický čaj, ktorý obsahuje.

SET TAJOMSTVO AJURVÉDY

Rozmer krabičky: 155x35x80mm, Celková hmotnosť čaju v balení: 35g

Obsahuje sypané čaje v skle s korkom:

Namaste Chai bylinkový čaj: Koreň zázvoru, kardamón, koriander, koreň kurkurmy, klinček, muškátový oriešok.

Kama Sutra bylinkový čaj: Kúsky škorice, fenikel, kúsky zázvoru, listy rozmarínu, mäta prieporná, kardamón, rohovník obyčajný, listy damiány, koreň sladkého drievka, listy šalvie, čierne korenie, kliček,  koreň smilaxu lekárskeho.

Balzam na Dušu bylinkový čaj: Listy eukalyptu, citrónová tráva, kúsky jabĺk, koreň sladkého drievka, kvety nechtíka.

Šiesty Zmysel bylinkový čaj: Pomarančová kôra, kúsky škorice, fenikel, koreň sladkého drievka, kardamón, zázvor, koreň púpavy a arcgangeliky lekárskej, klinčeky, borievky, korenie

Čaj Šťastia bylinkový čaj: Roobis, koriander, citrónová tráva, jablko, rumanček, vŕba, železník, pomarančová kôra, ďumbier, bobule hlohu, škorica, list černice a medovky, kardamón, maracuja, kvet nevädze, kvet slezu, prírodná aróma.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tovar.sk - porovnanie cien Pricemania.sk – Porovnanie cien