Silný zázvor

Neohodnotené
Značka: Medica tea
€6,60
Skladom (>10 ks)

Jednodruhový zázvorový čaj je okrem iného silný pomocník pre prechladnutí, zápaloch a kašli.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čajová prvá pomoc pri prechladnutí vo forme zázvoru alias ďumbiera je skvelý spôsob, ako si uľaviť od bolesti hrdla či nepríjemného kašľa. Dokáže zmierniť zápaly v tele, pomôže upokojiť podráždený žalúdok či stimulovať srdce a celkový krvný obeh. Využiteľný je aj pri udržaní primeranej hladiny cukru v krvi.

S čím vám tento čaj pomôže?
• Uľaviť od prechladnutia
• Zmierniť zápaly
• Stimulovať krvný obeh
• Znížiť hladinu cukru

Zázvor – uľavuje od prechladnutia, bolesti hrdla a kašľa, zmierňuje zápal v tele, upokojuje podráždený žalúdok, stimuluje krvný obeh, znižuje hladinu cukru v krvi.

Zloženie: kúsky zázvoru

Obsah balenie 90g

Príprava: voda = 100° luhovanie 15-20 min, 1-2 čajové lyžičky 2dcl

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Medica Tea sú liečivé čaje, stvorené, aby pomáhali. Príroda nám dala všetko potrebné , aby nám pomohla zvládnuť boj s chorobami a príznakmi modernej doby. V Medica Tea sme sa sústredili na človeka a prírodu. Zvolili sme výnimočné kombinácie bylín, ktoré sú rokmi overené pre svoju účinnosť. Zloženie čaju je výlučne z prísne kontrolovaných organických surovín. Pri výbere bylín sme prizvali odborníkov z oblasti medicíny a fytoterapie, aby nám pomohli s výberom zmesí. Čajové zmesi, ktoré sme vybrali, svojim zložením a účinkami pomáhajú pri vybraných problémoch prírodnou cestou.

 

Produkty Medica TEA v žiadnom prípade nenahrádzajú liečbu a vždy sa obráťte na svojho lekára.

Tovar.sk - porovnanie cien Pricemania.sk – Porovnanie cien